Ahoj,

vítám vás u dalších letošních tipů na nejlepší hokejovou ligu světa, NHL.

.

Krátkodobý tip (KT) na NHL se bude vždy skládat ze tří "podotázek"

1. Jako první budete tipovat na přesný výsledek v základní hrací době (60 minut). POZOR, neuvádějte výsledky jako 3:2pp, 4:3pen nebo 2:3 OT. To je vždy bráno jako špatná odpověď, i kdyby to nakonec tak dopadlo. Toto je tip pouze a jenom na výsledek za 60 minut hry, takže včetně remízových výsledků. Bodů za správnou odpověď je nově 200.
  2. Dále tipujete klasický formát 1-x-2, což do češtiny znamená... 1 = výhra domácích, x = remíza a 2 = výhra hostů. Na odpovědích je ale vždy napsáno "Výhra Boston Bruins" nebe Remíza. Takže splést se je skoro nemožné ;) Bodů za správnou odpověď je nově 50.
  3. Poslední podotázkou tipujete nově Under/Over zápasu a to včetně prodloužení! Bodů za správnou odpověď je nově 10.
  4. A nakonec je za šestou otázkou uvedena ještě jedna bonusová otázka, která se většinou týká těchto šesti zápasů. Na výběr budete mít celkem 5 možností a za správnou odpověď dostanete 100 bodů.