O PROJEKTU SCT

Vítejte na stránkách Stanley Cup tipu!

Vítejte na stránkách Stanley Cup tipu!

Celý tento web je věnován převážně členům fóra Hokej-karty. Samozřejmě, že se k nám může přidat i pouhý fanoušek NHL, pravidelný sázkař či náhodný kolemjdoucí.

Můžete u nás vyhrát i zajímavé ceny. Ty jsou ale pouze v podobě pohárů a sběratelských hokejových karet!

Ještě než se ale dostanu k hlavní podstatě celého tohohto projektu, chtěl bych vás upozornit, že se jedná o NEZISKOVOU činnost, kterou dělám ve svém vlastním volnu a ještě ji dotuji.

Nesmím zapomenout také na to, že tuto soutěž podporuje také Pavel Bartko, se svým e-shopem HOKEJ-KARTY.CZ, za což mu velice děkuji!!

 

 

 O čem to vlastně je a proč to celé vzniklo?

Na výše zmíněném fóru již několikrát proběhla soutěž v tipování výsledků na playoff NHL. Všechny byly zdárně dokončené a lidé spokojení. A tak jsem začal přemýšlet nad tím, udělat takovou soutěž nejenom na PO, ale na celou sezonu NHL. No a povedlo se! Právě se na vás řítí již 3. ročník :)

Nesmím zapomenout také napsat, že se jedná o placenou soutěž! Není třeba se ale obávat o svou peněženku, cenu jsem nastavil na 40,- Kč / měsíc, což si myslím mohou dovolit i studenti. Za všechny vybrané peníze budou nakoupeny věcné ceny (sběratelské hokejové karty)!!

Celá tipovací soutěž má 2 kola. Základní část a play off. Obě jsou zvlášť bodovaná, vyhodnocena a vzejdou z nich 2 vítězové (nebo jeden). Ze součtu bodů za ZČ a PO potom vzejde vítěz celého ročníku Stanley Cup tipu, aktuálně 2018-19. Všichni 3 vítězové dostanou poháry a minimálně 3 nejlepší tipéři kompletního ročníku, i věcné ceny z výše zmíněného e-shopu.

Tipy budou rozděleny na 3 skupiny. Dlouhodobé (celosezonní), střednědobé (měsíční) a krátkodobé (týdenní). Takže budete mít "pořád" co dělat :) . 

Do celé soutěže vložím i nějaký bonus v podobě financí a tří hodnotnějších karet. Všechny 3 budou "hard signed".

Samozřejmě, že jako každá soutěž má i tato svá pravidla, která najdete ZDE

Důrazně vás všechny žádám, aby jste si je pročetli!!!

Dole pod nimi je kniha návštěv, do které napíšete svůj souhlas (pokud s nimi souhlasit budete). Dále je potřeba se ještě zaregistrovat a to je vše.

Vemte prosím na vědomí, že bez tohoto souhlasu a bez registrace se nebudete moci soutěže zúčastnit!

PLAYOFF 2018-19

________________________________

VÝCHODNÍ KONFERENCE

ZÁPADNÍ KONFERNCE

________________________________

Aktuální bank: 11.540,- Kč

________________________________ 

 

TOP 5 - 2018/19
1. Netorack

12420

2. brouk 12165
3. Kwell 11850
4.

T. Vnuk

11530

5. mapko 11240

 Kompletní pořadí 

 ________________________________

29.07.2019 - 21:30

Poslední aktualizace excelu

Přihlášení