Panel uživatele

NHL dává #8

Přidal: Přidáno: 11. 12. 2021 01:02:18 Počet shlédnutí: 55

11 Prosinec 2021

NHL dává #8

DAL

Dnešním úvodní článek bude o rekordu Bradena Holtbyho.
Nejde o to, co dokázal v jednom jediném zápase, nebo v týdnu. Ale jde o rekord, táhnoucí se jeho celou kariéru.
Tím rekordem není nic menšího, než počet výher za 500 odehraných zápasů. Už jenom odchytat v NHL 500 zápasů je pro mnoho gólmanů nedostižným snem a k tomu ještě musíte vyhrávat.
Braden totiž ve svém přesně 500 zápase pokořil 60 let starý rekord Jacquese Planta, který činil 292 výher za 500 zápasů, které odehrál všechny za Montreal.

Holtby svůj základ pro tento rekord vytvořil za 10 let ve Washingtonu, odkud odešel coby volný hráč do Vancouveru. Jenže Kosatky, které se momentálně nacházejí v generační přestavbě, mu nemohli zajistit pořádnou obranu. A tak si po sezóně, kde si odehrál 21 zápasů s W/L 7/11 sbalil svých 5 švestek a přestěhoval se do Dallasu.
Ve Vencouveru si prožil své (zatím) nejhorší gólmanské statistiky: 3.67 GAA, .889 SV% a žádný SO. Nebo například QS% (Quality Start percentage). Do (QS) se počítá start (v zápase) ve kterém máte SV% větší než své roční SV%, a zároveň čelíte min. 20 střelám.
Těchto QS měl ze 21 zápasů pouze 7 a jeho QS% se tam propadlo na směšných 0.333, což je v porovnání s jeho karierním průměrem (0.581) opravdu katastrofální.
Vše, co je nad 0.600 je super a vše co je pod 0.500 je špatný. Ligový průměr je 0.530. Pod tento ligový průměr se Holtby dostal jenom 1x před Vancouverem, a to ve své poslední sezóně ve Washingtonu, kdy měl 0.468. Jinak se vždy pohyboval kolem 0.600.

Letos se mu v Dallasu ale daří. 12 záp. W/L 5/4, .928 SV%, 2.18 GAA. QS má letos už 8 z 11 startů. Což mu vynáší zatím nejlepší QS% v kariéře, 0.727.

Jeho 500 zápas, ve kterém mohl překonat Planta se odehrál 01.12. doma proti Carolině. Dallas v tomto zápase ale žádnou hitparádu nepředvedl, ale do branky jim spadlo prakticky všechno, co na ní vystřelili a tak dokázali vyhrát 4:1. 17 střel oproti 40, které vyslali Canes nakonec udělalo úspěšnost střelby 23,53% vs 2,5% a Holtby se mohl radovat s překonaného rekordu a zároveň nastavil pomyslnou laťku opět o kousek výš.
Zde jedna akce, kterou se v zápase blýskl a která bude zcela jistě mezi zákroky měsíce a možná i v nějakém tom žebříčku na konci roku.

Při pohledu na níže uvedenou tabulku překonal takové legendy, jakými jsou například Brodeour, Roy nebo Tony Esposito.
Zcela jistě v té tabulce také svítí jméno Tiny Thompson, který svou kariéru skoro celou zasvětil Bruins, z let 1929-39. Tedy z doby, kdy měli gólmani poloviční výstroj a gólem končila každá „druhá" střela ;)
Nás může těšit, že v první dvacítce máme Jaro Haláka (261), protože další na řadě je až 43. Dominátor s 236 výhrami, a Tomáš Vokoun na 68. fleku s 213 výhrami.

Zde uvádím 27 gólmanů, kteří jsou nad pomyslnou 50% hranicí v počtu W/L, tzn. více výher než proher za 500 zápasů.

27 goalies

 

Pomalu ale jistě se Holtbymu také blíží gólmanská „Třístovka", což je 300 výher v kariéře. Do té mu ke dnešku chybí pouhých 6 výher a pokud ho nezklame zdraví, nebo pokud mu neodejde forma, tak ji zcela jistě pokoří již velice brzy. 300 výher si v historii zatím připsalo pouhých 38 brankářů a kam až může ještě ve svých a historických statistikách zajít, bude záležet na souhře všech vlivů, jako jsou zdraví, spoluhráči nebo i pověstné štěstí.

 Total W 1

Total W 2

Když se mrkneme na Holtbyho karierní čísla (níže) proti různým týmům, tak:

 • - Proti každému týmu dokázal vyhrát
 • - S každým týmem dokázal prohrát
 • - Jenom proti osmi týmům nevychytal SO (NYI, CGY, DAL, NAS, SJS, ANA, ARI, COL)
 • - Nejvíce SO má proti NJD (5) a BOS (4)
 • - Proti sedmi týmům má nějaký trest (PHI, FLO, BOS, PIT, CBJ, OTT, DAL)
 • - Pouze s Bruins má GAA pod 2 (1.98) a to ze 23 zápasů!!!...což se mi moc nelíbí :(
 • - Proti třem týmům má GAA přes 3 (CGY, ANA, SJS)
 • - Proti dvěma týmům má GAA přes 4 (DAL, NAS)
 • - Proti šesti týmům nikdy neprohrál v prodloužení nebo na nájezdy (BOS, MIN, CHI, ARI, COL, ANA)
 • - Proti pěti týmům prohrál 3x a více (3x NJD, NYI, PIT) 4x MTL a 8x s PHI
 • - Proti každému týmu dostal gól v oslabení
 • - Pouze proti devíti týmům nedostal gól při vlastní přesilovce (SJS, MIN, OTT, CGY, ANA, CHI, ARI, COL, LAK)
 • - Proti CAR a NJD dostal už 4 góly při vlastní přesilovce

Holtby splits

Na své kontě má už také Vezinovu trofej ze sezóny 2015-16 a o rok později získal také Jennings Trophy. Jen tak dál.

______________________

MIN

Pro fanoušky Minnesoty bude 14.03. 2022 velký den.
Z neděle na pondělí (našeho času) bude totiž vyvěšen dres jejich dlouhodobého kapitána Mikka.
Mikko Koivu dělal v Minnesotě kápa celých 11 sezón, 2008-2021 a bude to pro Divočáky první (hráčský) dres, který bude putovat ke stropu. Sice tam už mají dres s č. 1, ale ten je věnován jejich fanouškům.

Mikko zastavil svou šestnáctiletou kariéru letos na jaře v Columbusu, kam odešel jako volný hráč:
1035 záp, 711b. (206+505), +68, 594 PIM, 33 vítězných gólů

Byl draftován v 1. kole na 6 pozici Minnesotou v roce 2001.

Mikko

V Minnestotě také drží mnoho rekordů:

 • - 1028 odehraných zápasů
 • - 504 asistencí
 • - 709 bodů
 • - +/- +70
 • - 2270 střel
 • - 251 přesilovkových bodů
 • - 191 přesilovkových asistencí
 • - 25 b. v oslabení
 • - 153 vícebodových zápasů
 • - 10354 vyhraných vhazování
 • - 107 nájezdů
 • - 42 gólů v nájezdech
 • - 59 odehraných playoff zápasů

______________________

ARI

Dalo by se říct, že snem každého hokejisty je zahrát si v NHL. Získat kontrakt a pak už jenom makat a užívat si. Pokud hrajete v poli, dokážete se alespoň občas prosadit, nebo si to zařídit tak, že se o vás občas nějakej ten puk „otře" a máte asistenci, máte skoro vyhráno.
Jsou však hráči, kteří to mají ale o mnoho těžší. Jsou jimi brankáři. Útočníků je na hřišti 12, obránců 6, takže dostat šanci je sice malá, ale ne nemožná. Prosadit se v brankovišti v NHL se ale rovná malému zázraku. Chytat totiž v zápase může jenom jeden. A pokud to vysloveně neposere, nebo pokud nepustí 4 góly ze 4 střel, tak tam pravděpodobně zůstane po celých 60 minut.
Jenže je zde i jedna ne zrovna zanedbatelná věc, která rozhoduje o vašem renomé. A tím je tým, do kterého si vás vybrali a kterému jste se upsali. Jít do Toronta, Bostonu, Tampy, či Caroliny je aktuálně to nej, co se vám může přihodit. Jenže jsou i týmy, kde si i přestože to je tým NHL, moc slávy neužijete. Týmy jako Buffalo, Arizona, Vancouver nebo Ottawa totiž moc vyhledávanou destinací opravdu nejsou...

A jedním takovým hráčem, kterému takovou štaci fakt na postu gólmana nepřejete, je náš Karel Vejmelka.
Naše republika vždy produkovala nejenom velice slušné gólmany, ale i ty hvězdné. A mezi ty velice nadějné, můžeme aktuálně zařadit i Karla. Jenže co čert nechtěl, šel do Arizony. Ta patří dlouhodobě k těm horším, jelikož finance zde prostě nejsou a hokej zde ani tak moc netáhne. Nehledě o problémech se zázemím, o kterém jsem psal v jednom z minulých dílů. Ono hrát totiž za děravou obranou nechcete, a i když budete každý zápas chytat jako bůh, tak prostě nemáte šanci na nějaké dobré dlouhodobé statistiky, které jsou u gólmanů opravdu hodně vidět. Chytat za obranou Canes, nebo právě Kojotů, jsou rozdíly jako mezi nebem a peklem a jestliže po 2 letech máte v kolonce GAA 2.20 nebo 3.50 je to opravdu znatelný rozdíl...

Karel se ale snaží co může, a dokonce se jedním svým výkonem zapsal do historie NHL.

30.11. totiž přišel zápas ve Winnipegu a opět se čekal výprask Kojotů. A to nejenom v sázkových kancelářích, kde nastal po zápase jistě brekot mnoha sázejících, ale i ve světě „expertů". Karlos byl ale proti. Pochytal všech 46 střel soupeře a jelikož si jedna z patnácti střel Kojotů cestičku do sítě Tryskáčů našla, nastala oslava z prvního shutoutu v NHL. V tomto SO se však skrývá několik rekordů.

 • - 46. zákroky vyrovnal rekord Dana Boucharda ze 13.12.1972 v počtu zákroků při prvním SO kariéry za prvních 14 záp. Je pouze 10 brankářem v historii, kterému se to vůbec podařilo.
 • - Zařadil se na druhé místo v počtu zákroků při SO v Arizoně za Mikea Smithe ze 3.4.2012 (54)
 • - Je na dělením třetím místě s Bouchardem, v počtu zákroků při SO ve své rookie sezóně. Nejvíce zákroků má Mike Palmateer ze 12.3.1977, kdy za Toronto vychytal Detroitu všech 47 střel.

______________________

NYI

Mizérie Islanders, ne a ne skončit. Sice ke dnešnímu dni už opět jednou vyhrát dokázali, porazili Ottawu 5:3, ale jejich šňůra prohraných zápasů se natáhla na hezkou, kulatou „Klabzubovu" jedenáctku.
8x v řadě to bylo v základní hrací době a až poslední 2 zápasy se sklonili před svými soupeři až v prodloužení a v tom úplně posledním na nájezdy. 3x nedokázali vstřelit ani gól, 4x jenom jeden a celkové skóre z těchto zápasů mají 13:41 a jsou absolutně nejhorší v počtu vstřelených gólů v dosavadním průběhu sezóny (43 při ligovém průměru 73).
Jejich skalpy si postupně připsali MIN, NJD, TBL, FLO, CGA, TOR, NYR, PIT, SJS, DET a CHI. 5x hráli doma, 6x venku.
Tato nezáviděníhodná šňůra je čtvrtá nejhorší v historii klubu. Hůř už na tom byli jenom v roce 1972 (12 záp.), 1988 (12 záp.) a absolutně vede tým ze sezóny 2010-11, kdy prohráli 14 zápasů v řadě za sebou.

Nesedět na střídačce Barry Trotz, nevím nevím, jestli by se tam ten dotyčný ještě držel...

______________________

WAS

Skoro každý týden zde člověk může psát něco o Sašovi. Jeho kariéra a rekordy ještě nekončí a pokud bude dál pokračovat v podobném tempu, bude se v počtu nastřílených gólů muset o svoji pozici bát i ten nejlepší, Wayne.
Dnes ale nebude řeč o jeho rekordech, dnes se podíváme na jeho jednu velikou zálibu. Sbírá totiž hrané hokejky. No a jelikož v NHL už nějakej ten pátek hraje, jeho sbírka se rozrůstá do stále větších rozměrů, a tak se Ovie rozhodl, že jednou z těchto relikvií udělá muzeum. Ne v Jů-e-sej, ale ve své rodné zemi, v Rusku.
Emérika a Kanada prý mají NHL každý den, doma ale tomu tak není.
Ovie ale nesbírá jenom cizí hokejky, ale i své, které byly u nějakých jeho rekordů či milníků. Dohromady už jich ve svém „sklepě" má přes dvě stovky a další a další přibývají.
Mezi nejvzácnější patří pracovní náčiní samotného Waynea, Supermária, našeho Jardy nebo Marka Messiera. V posledních dnech získal i hokejku Bretta Hulla, kterého před nedávnem překonal v historických tabulkách.
Na sklonku kariéry jednoho z našich nejlepších hráčů historie NHL, Patrika Eliáše, ho také o jeden kousek požádal. Patrik muj ji ale dát nechtěl. Prý pouze kus za kus. Později se dozvěděl, že má v Ovieho výstavce „slušné" sousedy. Z jedné strany hokejka McDavida a z té druhé náčiní dvojčat Sedinových.
„Škoda, že už nehraju, třeba by ta moje hůl něco od té McD pochytila..." prohlásil Eliáš, co se dozvěděl kde se jeho hokejka nachází.

Na pár kousků se můžeme podívat už dnes.

Ovie 1

Ovie 2

Ovie 3


______________________

BOS

03.12. se odehrál zápas domácího Nashvillu proti Bruins, který nakonec skončil 2:0 pro hosty.

Bostonský gólman Jeremy Swayman musel čelit celkem 42 střelám, všem ale dokázal odolat.
Po sedmé v historii Bruins se tak stalo, že jejich brankář dokázal udržel čisté konto při 42 a více střelách.

 • 3x to dokázal Bill Ranford (43, 42, 45 střel proti CGY 1986 - 6:0, PHI 1986 - 5:0 a MIN 1987 - 1:0)
 • 2x Tim Thomas (44 a 44 střel proti OTT 2006 – 5:0 a TOR 2007 – 3:0)
 • 1x Jonas Gustavsson (42 střel proti TBL 2016 – 1:0pp)
 • a nyní Jeremy Swayman

A aby toho nebylo málo, Jeremy je prvním gólmanem, který který za Bruins vychytal nulu proti Nashvillu.

Swayman
______________________

TOR

Auston Matthews se minulý týden objevil tak, jak ho fanoušci dlouhé roky neviděli. Bez knírku!
Se svým „Movemberem", nebo pokud chcete s podnosním chmířím z východoněmeckého pornofilmu, se Auston prezentoval od léta 2019 a shodil ho tedy po více než 2 letech.

Auston

______________________

WPG

Toronto bylo také hostem ve Winnipegu 5.12. odkud si odvezli 6 kousků, po prohře 3:6. Nicméně o Leafs v tomto zápase vůbec nešlo.
Pozornost si při tomto zápase totiž zasloužil Blake Wheeler, pro něhož to byl celkově 1000 zápas v kariéře. V tomto zápase si připsal 2 asistence a mohl tak vítězně oslavit svůj milník.

Byl draftován v roce 2004 v 1. kole na 5 místě. Kdy před ním byli vybráni Ovie, Žeňa, Cam Barker a Andrew Ladd.
Je také pouze třetím hráčem z tohoto draftu, který dokázal odehrát 1000 zápasů. Před ním to jsou Ovie a Travis Zajac.

Svou kariéru začal v roce 2009 v Bostonu odkud byl po 3 letech vyměněn spolu s Marken Stuartem za Riche Peverleyho a Borise Valábika to staré Atlanty, ze které později vznikli Tryskáči.

Celkem má k dnešku 1002 záp. 821 b. (279+542), +81, 673 PIM a 40 vítězných gólů.

Wheeler
______________________

FLO

Florida si minulý týden připsala 3 výhry nad Washingtonem, Bufflaem a St. Louis. Na tom není zase tak nic divnýho, zvlášť u tohoto týmu. Jenže v těch prvních dvou museli dohánět tříbrankové manko.
S Washingtonem prohrávali 2:0 a dokonce i 4:1, ale i přesto se dokázali probrat a čtyřmi góly ve 3. třetině otočili zápas ve svůj prospěch.
O 3 dny později si to pro jistotu ještě zopakovali s Buffalem. Nejprve to bylo po 1. tř. 0:3 a v čase 31:16 už opět 1:4, stejně jako s Washingtonem. Opět se ale Panteři dokázali kousnout a šesti góly v řadě rozdrtili Šavle 7:4. A jak jinak, opět čtyřmi góly ve třetí třetině.

Aby se tým vrátil do zápasu potom co prohrává o 3 kousky ve dvou zápasech po sobě, tak to se zatím stalo pouze 9x v historii. A to že dokázali ještě navíc vyhrát v základní hrací době, tak to už se podařilo před nimi pouze čtyřem týmům.

______________________

 NHL

---> ZÁPAS TÝDNE <---

Winnipeg Jets vs Arizona Coyotes – 0:1

Z pohledu nezaujatého diváka, to nebyl žádný zázračný zápas, ale jak jsem již psal výše, pro jednoho hráče byl tento zápas opravdu vyjímečný, pro Karla Vejmelku.

Karlos byl totiž hlavním strůjcem vítězství 1:0 nad domácími Tryskáči a mnohdy přiváděl jejich střelce k šílenství. Už v první třetině čelil 17ti střelám, kterých nakonec bylo na konci zápasu pořádných 46. Průměr na zápas je v NHL kolem 32, takže tohle už je opravdu znát.

V 1. tř. se až na vyloučení DeMela na straně Winnipegu nic dalšího nestalo, a tak se podívejme rovnou do třetiny druhé.
Ta začala a skončila skoro jako ta první. Opět střelecká převaha domácích 15:5 a k tomu i jedna přesilovka, která přišla po podrážení Ladda. Jenže Karlos a jeho družina byli proti. A tak musel zcela zákonitě přijít trest. A ten opravdu přišel. Končila 18. minuta, když se po dloubáku ve střední třetině a rukou zpracovaném puku dostal hostující Lyubushkin, který ho posunul na pravý mantinel na Louiho Erikssona. Loui puk potáhl po mantinelu a „na čárkách" (tam kde na kruhu stojí hráči na vhazování) nahodil beckhandovou žabkou puk před branku Winnipegu, kterou hájil do této chvíle skoro bez práce chytající Hellebuyck. Do brankové ho prostoru si sjel Roussel, pro kterého byla opravdu lehká práce, jenom nastavit hokejku a pak už se jet radovat.

Třetina 3. tak začala za stavu 0:1 pro domácí a bylo to jenom na nich, jestli s tím zápasem něco udělají. Šancí jim k tomu hosté dali opravdu dost. Celkem 4 přesilovky, z toho jedna čtyřminutová. V 6. min si šel sednout Keller za podrážení, v 8. min Boyd za hákování. Následovalo dvojité vyloučení Copabianca za vysokou hůl v minutě patnácté a celé to završilo vyloučení na konci zápasu Stralmana za nedovolené bránění. Jenže Tryskáčům došel kerosin, a tak jejich jízda i přes monstrózní převahu 15:5 vždy končila na chráničích Karla Vejmelky.

Celková rekapitulace: 1:0 - 46:15 na střely, 16:15 na hity, 6:16 na bloky 27:22 na buly, 2:12 na tresty. 1.hvězda – Karlos, 2. Wheeler, 3. Eriksson

______________________

TOTW

Detroit Red Wings

DET

Týmů, které dokázali minulý týden vyhrát 3 zápasy bez prohry bylo víc, ale já vytahuji tuto bandu mladíků, která letos ukazuje, co jsem jim predikoval. Že mnoha týmům přivedou nějaké ty vrásky na čele a že se s nimi pomalu, ale jistě musí začít počítat.
Nejprve si to odskákal můj Boston, který dokonce doma podlehl 1:2. Následovaly 2 domácí zápasy s Krakenama a tápajícími Islanders. Oba sice přehráli až po remíze v základní hrací době, ale byly to už dokonce 4. a 5. vítězný zápas v řadě za sebou a celkově 13. vyhraný zápas v sezóně z celkových 27.
V celkové tabulce jim momentálně patří 16 flek, v našláplé Atlantické divizi 4. místo a ve Východní konferenci místo 8.
______________________

SOTW

3 SOTW

První hvězdou týdne byl jmenován: JONATHAN HUBERGEAU z Floridy.

3 zápasy a 9 bodů. To je vizitka 1. hvězdy týdne z Flourajdy. Ta také zaznamenala 3 výhry, stejně jako výše zméněný Motown. Nejprve porazili „Oviengton" 5:4, i když už prohrávali 1:4, a kde si Hooby-Dooby-Doo připsal 3 asistence. Následovala povinná výhra nad Buffalem v přestřelce 7:4, kde si udělal své karierní maximum za celkem 5 bodů (1+4) a poslední zápas byl s Bluesmanama, kde si u výhry 4:3 připsal jednu asistenci.

Druhou hvězdou týdne byl jmenován: VICTOR HEDMAN z Tampy.

Viktor patří nejenom v Tampě mezi nejproduktivnější beky a minulý týden se mu povedl opět excelentně. 2+6 ve čtyřech zápasech. Z toho byly pro něj 2 večery tříbodové. Nejprve proti St. Louis rozhodl zápas, kdy ve třetí třetině skóroval 2x po sobě za stavu 2:2. Následovala výhra 3:2pp proti Bruins, kde si připsal asistenci při Palátově brance na 2:0. Následovalo rozdrcení Letců v jejich domácím stánku 7:1, kde byl u 3 gólů v pozici nahrávače. A poslední zápas, ve kterém se Bolts trochu trápili v Montrealu, tak tam si připsal jednu asistenci při vyrovnávajícím gólu Perryho.

Třetí hvězdou týdne byl jmenován: JAKE GUENTZEL z Pittsburghu.

Džejk letos táhne ofenzivu Pens a v minulém týdnu si připsal 5+1 ve třech zápasech a prodloužil tak bodovou šňůru (ke dnešku) už na 13 zápasů. Což je jeho karierní maximum.
V prvních dvou zápasech ale nedokázal zabránit prohře, když si v obou případech připsal po gólu. Nejprve prohra v Calgary 1:2pen a poté 2:5 v Edmontonu. Naplno se rozjel ve Vancouveru, kde vlastně sám porazil Kosatky, když si připsal hattrick a ještě asistoval u čtvrtého gólu Sindyho.
______________________

A přidám opět něco veselejšího....

 

Někdy padají i vtipné góly. Jeden takový má na svědomí letos i Erik Černák...

 

Bůh a hokej? Jasně....

God

 

Před zápasem Flyers vs Avalanche, vzdával klub hold místí policii a na oplátku to měla být podpora v době, kdy Flyers prohráli už 8 zápasů v řade.


No pejsek měl jiný starosti...

Dog vs Flyers

 

A na závěr jedno meme z nové arény Islanders....

Islanders new arena

______________________

QOTW

A jako úplně poslední věc tu máme opět moji nepravidelnou soutěž.

Otázka zní.... Který brankář je na této fotografii a pokud k tomu někdo připíše i správný rok (ze kterého roku fotka je), získá jednou tolik bodů!


Tzn. že za správné jméno normální počet bodů, za správný rok fotografie 2x tolik bodů.

Odpovídat můžete až do příštího vydání "NHL dává #9" (cca středa).

Goalie

 

 

KRÁTKODOBÉ TIPY

K91 - K96 ---> Najdete ZDE

Tipujte nejpozději do 25.01.2022 (00:59:59)

________________________________

STŘEDNĚDOBÉ TIPY

S16 - S20 ---> Ukončeno

________________________________

DLOUHODOBÉ TIPY

DT ---> Ukončeno

________________________________

Aktuální bank: 9.500,- Kč

________________________________ 

 

TOP 5 - 2021-22
1.  Bedrunka 2775
2.  brouk 2505
3.  gonzzzales 2365
4.  vnouce 2340
5.  zbynekf7 2220

 Kompletní pořadí 

 ________________________________

17.01.2022 - 14:20

Poslední aktualizace excelu

________________________________

POŘADÍ TÝMŮ
    
Rk GPPTS
1 Tampa Bay Lightning 41 59
2 Florida Panthers 39 57
3 New York Rangers 40 56
4 Colorado Avalanche 37 55
5 Carolina Hurricanes 36 54
6 Washington Capitals 40 53
7 St. Louis Blues 39 51
8 Pittsburgh Penguins 38 51
9 Toronto Maple Leafs 37 51
10 Nashville Predators 41 51
11 Vegas Golden Knights 40 48
12 Minnesota Wild 35 47
13 Boston Bruins 36 46
14 Los Angeles Kings 40 45
15 Anaheim Ducks 42 45
16 San Jose Sharks 40 44
17 Calgary Flames 35 42
18 Detroit Red Wings 40 41
19 Winnipeg Jets 35 40
20 Vancouver Canucks 39 39
21 Edmonton Oilers 35 38
22 Dallas Stars 36 38
23 Chicago Blackhawks 39 36
24 Columbus Blue Jackets 36 35
25 Philadelphia Flyers 39 34
26 New Jersey Devils 38 33
27 New York Islanders 32 32
28 Buffalo Sabres 39 31
29 Seattle Kraken 38 26
30 Ottawa Senators 32 24
31 Arizona Coyotes 38 24
32 Montreal Canadiens 38 21
  League Average 38 42

Generated 1/20/2022.

Komplet statistiky týmové

________________________________

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.

Přihlášení